Smak domowej kuchni

Smak domowej kuchni

O Pierogarni Tygiel


Szukasz miejsca, w którym możesz zjeść pyszne domowe pierogi? A może jesteś przejazdem i masz ochotę na dobry i tani domowy obiad?

Zapraszamy mieszkańców Konstancina oraz gości, którzy zawitali do naszego miasta z dalszych stron, do Pierogarni Tygiel. Witamy zarówno turystów wizytujących konstanciński Park Zdrojowy, pensjonariuszy licznych sanatoriów, jak i rowerzystów przyjeżdżających tu z Warszawy lub Piaseczna. W pierogarni organizujemy przyjęcia okolicznościowe i oferujemy lunche dla firm oraz obiady dla wycieczek.

Możecie Państwo zjeść u nas pełen obiad, rozpoczynając od zupy dnia. W sezonie letnim polecamy chłodnik. Na danie główne szczególnie polecamy naszą specjalność – pierogi. Te podajemy w wielu odsłonach i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszą specjalnością są pierogi!

W ofercie Pierogarni Tygiel jest aż ok. 20 rodzajów pierogów. Wyrabiamy pierogi z mięsem, kapustą i grzybami, z kurkami, kaszą gryczaną, ze szpinakiem, czy powszechnie lubiane ruskie oraz pierogi słodkie z serem lub owocami.

Zapraszamy do skosztowania u nas zarówno tradycyjnych pierogów z wody, które polane są okrasą lub śmietaną, jak i pieczonych pierogów piecuchów, które podawane są z jednym z sosów do wyboru – czosnkowym, koperkowym lub pomidorowym. 
Na przystawkę proponujemy minipierożki pielmieni pochodzące z dalekiej Syberii. Podajemy je polane śmietaną i pokropione octem. To oryginalne zestawienie smaków tworzy wyborną całość.

Przyjęcia okolicznościowe

Serdecznie zapraszamy do organizowania przyjęć okolicznościowych w naszym lokalu:

  • Komunie i chrzciny
  • Urodziny i imieniny
  • Osiemnastki
  • Ostatnie pożegnania
  • Spotkania w gronie rodziny
  • Przyjaciół i współpracowników

Ceny już od 45 zł od osoby!

Dysponujemy trzema salami:

  • Sala Restauracyjna do 30 osób
  • Sala Herbaciana do 50 osób
  • Sala Kremowa do 25 osób

Propozycje menu

Dla Państwa wygody zamieszczamy propozycje menu na obiady oraz przyjęcia okolicznościowe. Załączone menu stanowią nasze propozycje, jednak jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany i sugestie klienta.

Przykładowe menu:

Zupa ogórkowa
Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka
Zupa pomidorowa
​Kotlet mielony, ziemniaki, surówka,
Zupa jarzynowa
Gulasz, kasza gryczana, surówka
Rosół
​Kawałki kurczaka pieczone, ziemniaki, surówka

Obiady dla firm i grup zorganizowanych

Zapraszamy do współpracy firmy. Oferujemy smaczne, domowe obiady po atrakcyjnych cenach. Dla firm zamawiajacych minimum 10 porcji i stołujących się w Pierogarni TYGIEL w cyklach tygodniowych cena zestawu obiadowego wynosi - 18 zł (dwa dania) lub 16 zł (tylko danie główne).

Oferta ta jest również skierowana do grup zorganizowanych przejeżdzjacych przez Konstancin i pragnących zjeść jednorazowo obiad po drodze w cenie 18 zł - zupa, danie główne z surówką oraz napój lub w cenie 16 zł - wariant bez zupy.

Pierogarnia Tygiel

Adres


Pierogarnia Tygiel

ul. Pułaskiego 55
Konstancin-Jeziorna

Godziny otwarcia


Poniedziałek - piątek
12.00 – 21.00
Sobota
12.00 - 18.00

Godziny pracy mogą ulec zmianie.